Maak kennis met de Secrid Miniwallet Matte Black - de James Bond van de portemonnees! Lees meer.
Maak kennis met de Secrid Miniwallet Matte Black - de James Bond van de portemonnees! Deze kleine held in matzwart leer is als een geheime agent voor je kaarten, met het coole Cardprotector-systeem dat hen beschermt tegen het skimmen van kaarten.
Deze Secrid is niet alleen stijlvol, maar ook handig. Je kunt tot wel zes kaarten in de Cardprotector stoppen, wat betekent dat je portemonnee slanker is dan een fitnessmodel op een groentesapdieet. En ja, het heeft ook een plek voor je geheime wapen: cash.
Het matzwarte leer is niet alleen chique, maar het zegt ook "Ik ben te cool om vingerafdrukken te hebben".
Dus, als je op zoek bent naar een portemonnee die net zo stijlvol is als jij, is de Secrid Miniwallet Matte Black de ultieme keuze.